WSPIERAMY WOŚP

Wspieramy WOŚP

wośp 25

Po raz kolejny społeczność Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie włączyła się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczniowie klasy szóstej w grudniu 2016 roku ogłosili zbiórkę fantów na licytację. 11 stycznia 2017 r. szóstoklasiści wraz z wychowawczynią licytowali przyniesione przez uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły zabawki, gry, maskotki, biżuterię, książki, a nawet plakat WOŚP. Puszka WOŚP szybko zapełniła się banknotami i monetami.

Z przygotowań do akcji i licytacji, uczeń Łukasz Morawski sporządził dokumentację filmową, którą wkrótce zaprezentuje nam wszystkim.

Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwały nauczycielki p. Małgorzata Chmielewska i p. Monika Kwestarz.

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do akcji. Wspólnie zebraliśmy i przekazaliśmy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 941, 91 zł.

Tekst: p. Małgorzata Chmielewska