BAL KARNAWAŁOWY

Bal Karnawałowy

bal kar

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 12 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Zaborowie odbył się długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy.W tym dniu uczniowie młodszych klas przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie . Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci i uczniowie starszych klas mogli pobawić się ze szkolnymi kompanami.  Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła grupa „Superbohater " z Olsztyna, która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie z Małpką i Krówką, chętnie uczestniczyły w konkursach, prowadzonych przez animatorów. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu balu oraz        za paczki dla naszych pociech .

Tekst: p. Małgorzata Kawecka