JASEŁKA

JASEŁKA

Dnia  22 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyły się  „Jasełka”. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Marek Wolszczak –Wójt Gminy Kozłowo ,jego zastępca pan Jacek Jankowski oraz pani Elżbieta Świgoń -kierownik GOPS   w Kozłowie.
wójt

Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych uczestników w świąteczny nastrój. W przedstawieniu wzięli udział reprezentanci wszystkich klas. Uroku dodały inscenizacji kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów  z klas IV-VI , układ taneczny  w rytmie znanej piosenki wykonany przez uczniów z klas I-III oraz taniec aniołów przygotowany przez oddział przedszkolny. Uczniowie wykazali się wspaniałą grą aktorską oraz dużym talentem.

jasełka

Dzieci i młodzież z wielkim zaangażowaniem wcielili się w różne role doskonale oddając klimat wydarzeń Betlejemskiej Nocy. Aktorzy wystąpili przed całą społecznością szkolną, rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

aniołki

Ciekawy scenariusz z przesłaniem, odniesienie do współczesnych sytuacji, piękne dekoracje, kolędy i świąteczne piosenki złożyły się na całość wspaniale wprowadzającą wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i zachęcającą, by je przeżyć głęboko.

Na zakończenie nie zabrakło życzeń kierowanych do uczniów, nauczycieli  oraz pracowników administracji i obsługi. 

tekst: Monika Zięba


Copyright © Szkoła Podstawowa w Zaborowie. Projekt: gremis