BAL KARNAWAŁOWY

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

 JAK CO ROKU W KARNAWALE 

Karnawał to czas zabaw, balów, maskarad. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie balu karnawałowego dla uczniów i przedszkolaków. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

bal kar

W dniu 10 lutego 2018r.w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Oficjalnego otwarcia tegorocznego balu dokonała p.o. dyrektora pani Beata Żujewska. W pierwszej części udział wzięli uczniowie klas 0 – IV, a w drugiej klasy V – VII. W tym dniu  uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna   i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił pan Szymon Lipiński, który nikomu nie pozwolił się nudzić. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i pysznymi zapiekankami, które zostały przygotowane przez Radę Rodziców. Na naszym balu emocji, radości i uśmiechów było co nie miara, dlatego też wart organizować dla dzieci takie atrakcje, które z pewnością w przyszłości będą miło wspominać. 

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu balu oraz dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów.

                                                                       Tekst: p. Małgorzata Kawecka


Copyright © Szkoła Podstawowa w Zaborowie. Projekt: gremis