BAL PRZEBIERAŃCÓW

bal2

bal1

Motyle, księżniczki, wróżki, królewny, kowboje w szkole? Tak, bo od rana Szkoła Podstawowa w Zaborowie zmieniła się w kolorowy, bajeczny, magiczny świat. Wszystko to za sprawą balu karnawałowego, który odbył się 15 stycznia 2016 r.

Był to dzień wyczekiwany przez dzieci od długiego czasu. Przebrani uczniowie z dumą prezentowali wymyślne i starannie przygotowane stroje podczas wesołej zabawy tanecznej. Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci.

Kto się bawił na balu? Było wiele wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, biedronek, motylków, rycerzy, przeróżnych cudaków oraz barwnych postaci z kreskówek i bajek. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niektórzy nawet lekkie przerażenie.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.  Impreza była okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości wszystkim uczestnikom.

Nagrody oraz słodki poczęstunek dla naszych pociech przygotowała Rada Rodziców naszej szkoły za co serdecznie dziękujemy.

Tekst: p. Małgorzata Kawecka