BAŚŃ MUZYCZNA

BAŚŃ MUZYCZNA ,,W TAJEMNICZEJ KRAINIE KRASNALI”

baśń

W środę 20.04.2016r. klasy 0-III wraz z wychowawcami uczestniczyli
w przedstawieniu muzycznym przygotowanym prze Teatr Muzyczny w Łodzi, który przedstawił ,,Baśń Muzyczną” w M.D.K. w Działdowie. Aktorzy zaprezentowali dzieciom piękną baśń pt. ,,W Tajemniczej Krainie Krasnali” . Rzecz cała była o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym Trolu Szczerbalu, Złej Czarownicy Złośnicy i Niedźwiadku Miodojadku. Na zakończenie wspólnego spotkania odbyły się konkursy, losowanie i zawody, które bardzo podobały się dzieciom. ,,Takie dziwy tu się działy, że dzieciaki wciąż się śmiały”. Ciekawa gra aktorów, piękne dekoracje, barwne kolorowe światła oraz oprawa muzyczna zachwyciły licznie zgromadzoną publiczność, która głośno i z zachwytem wyrażała swoje emocje. Dzieci z balonikiem w ręku i w świetnym humorze wróciły do szkoły.

Tekst: Małgorzata Kawecka