Dzień Babci i Dziadka w Zaborowie

babcia i dziadek

19 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Zaborowie odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III zaprezentowały bogaty program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki i układy taneczne. Wnuczęta złożyły babciom i dziadkom życzenia, a po występach wręczyły wykonane przez siebie upominki. W przygotowaniu uroczystości i słodkiego poczęstunku pomogła Rada Rodziców.

Pani dyrektor Ewa Ostrowska złożyła życzenia szacownym gościom oraz podziękowała im za przybycie. Ciepłe słowa i życzenia babcie oraz dziadkowie usłyszeli też z ust obecnych na uroczystości: pana Marka Wolszczaka - Wójta Gminy Kozłowo, pana Jacka Jankowskiego –zastępcy Wójta Gminy Kozłowo oraz pani Elżbiety Świgoń - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kozłowie.

Tekst: p. Hanna Zielińska