„Pomaganie jest dziecinnie proste” - gramy z WOŚP

wośp

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zaborowie, jak co roku, wsparła akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 2 do 10 stycznia uczniowie i nauczyciele przynosili fanty na licytację.

W czwartek ósmoklasiści przeprowadzili sprzedaż zabawek, gier, maskotek, biżuterii, książek, figurek. Ponadto można było kupić popcorn, pyszne ciasta, gofry i babeczki przygotowane przez uczniów i ich rodziców. Każdy ,,znalazł ’’coś dla siebie. Dzięki  dużemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej puszka WOŚP szybko zapełniła się banknotami i monetami.

11 stycznia nauczyciele przynieśli przedmioty i przetwory własnej produkcji, które zostaną wystawione na licytację WOŚP 13 stycznia w GCKiS w Kozłowie .

Nad prawidłowym przebiegiem akcji w szkole czuwały nauczycielki Małgorzata Chmielewska i Agnieszka Hinburg.

Tekst: Małgorzata Chmielewska