WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 30.09.2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok 2019/2020. Przed wyborami, każdy z kandydatów zaprezentował program przed całą społecznością szkolną. Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego, oprócz swoich planów na działania w szkole, przedstawili również swoje talenty, m.in. śpiewając piosenki.

wybory 19

Następnie odbyło się głosowanie. Po podliczeniu głosów w Samorządzie Uczniowskim znalazły się następujące osoby: Jakub Dudziński, Klaudia Nowak, Lena Granica, Maria Świerk, Oliwia Dudzińska, Sara Sumicka, Natalia Nowosielska, Kamil Cycen i Anna Hołubowicz. Opiekunem SU został Bartosz Grzela.

Dnia 01.10.2019 r. odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego z opiekunem, podczas którego wybrano przewodniczącego, zastępcę oraz skarbnika. Po podliczeniu głosów przewodniczącą SU została Oliwia Dudzińska, zastępcą – Jakub Dudziński, natomiast skarbnikiem wybrano Klaudię Nowak.

Tekst: Bartosz Grzela