ZDALNE NAUCZANIE

INFORMACJA

W związku z wprowadzeniem działań, polegajacych na zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID-19, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w dniach 12-25 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczne w szkole i w przedszkolu nie będą się odbywały.

Od 12 do 13 marca 2020 r. w szkole zorganizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze; jednakże zaleca się pozostawienie w domu wszystkich dzieci.

ZDALNE NAUCZANIE

W dniach od 16 do 25 marca 2020 r. do godziny 9.00, na stronie internetowej szkoły (zaborowo.edu.pl) pojawią się materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu – oddzielnie z każdego przedmiotu i dla każdej klasy.

Uczniowie mają obowiązek wykonania wszystkich zadań i przesłania ich drogą e-mailową do sprawdzenia nauczycielowi na wskazany przez niego adres – w dniu, w którym otrzymali zadania.

Adres e-mailowy, pod który należy wysłać wykonane zadania, nauczyciele podadzą wraz z zadaniem pierwszej pracy domowej.

Poprzez wykonywanie zadawanych prac domowych uczniowie będą utrwalali materiał zrealizowany przez nauczycieli na dotychczasowych lekcjach.

DYREKTOR SZKOŁY                                                                        BEATA ŻUJEWSKA