WAŻNA INFORMACJA

Drodzy Rodzice i Uczniowie! 

 

Od 4 maja 2020 roku (tj. od poniedziałku) zdalne lekcje we wszystkich klasach będą odbywały się według tygodniowego planu zajęć, który obowiązywał przed zamknięciem szkół. Zmienią się tylko godziny rozpoczęcia i trwania lekcji.

 

 LEKCJA  CZAS TRWANIA
 1.  800 - 830
 2.  840 - 910
 3.  920 - 950
 4.  1010 - 1040
 5.  1050 - 1120
 6.  1130 - 1200
 7.  1210 - 1240

 

Zadania na niektóre zajęcia, np. na: plastykę, technikę, muzykę, w-f, doradztwo zawodowe, EdB - będziecie otrzymywać na stronie www Szkoły (jak było do tej pory) lub na wcześniejszych wideokonferencjach, ale pozostałe lekcje będą prowadzone w formie wideo na platformie SKYPE lub ZOOM, o czym będą Was informować nauczyciele poprzez e-maile, SMS-y, rozmowy telefoniczne, informacje na stronie Szkoły lub w inny umówiony sposób.

 

Życzę wytrwałości i samych dobrych ocen. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się w szkole.  Szkoła bez Was, Kochani, jest bardzo pusta i smutna... Pamiętajcie, że zawsze, z każdym problemem, możecie zwrócić się do mnie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), do wychowawcy czy do Pani pedagog (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Bardzo serdecznie WSZYSTKICH pozdrawiam.

                                                                                                      Beata Żujewska


Copyright © Szkoła Podstawowa w Zaborowie. Projekt: gremis