WAŻNA INFORMACJA

UWAGA UCZNIOWIE KLASY VIII

W dniach 4 i 9 czerwca w szkole od godziny 9.00 będą odbywały się konsultacje z nauczycielami przedmiotów egzaminbacyjnych. Zorganizowano dowóz autobusem. Poniżej podaję godziny odjazdów autobusu z poszczególnych miejscowości:

Wola - 800

Krokowo - 802

Bartki - 807

Bartki kolonia - 810

Górowo – 815

Powierż – 818

Ważyny – 827

Szymany - 829

Niedanowo - 834

Przypominam o nakazie zakrywania nosa i ust oraz zachowania bezpiecznej odległości między sobą 1,5 - 2 m.

Serdecznie WSZYSTKICH pozdrawiam.

Beata Żujewska

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Informuję, że od dnia 25 maja b.r. do odwołania zajęcia dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz dla uczniów klas I-VIII nadal nie będą odbywały się w szkole, ze względu na trudności w realizacji wszystkich zaleceń GIS i MEN.

Dalej obowiązuje zatem forma kształcenia zdalnego na dotychczasowych zasadach, czyli wideokonferencje na platformie ZOOM, ewntualnie SKYPE.

Również od 25 maja 2020 r. uczniowie klasy VIII będą mieli możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji w szkole z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych, według następującego harmonogramu:

Anna Kozłowska

wtorek 8:00 - 9:30

Monika Kwestarz

czwartek               11:30 - 13:00

Magdalena Górnecka

środa 12:00 - 13:30

Barbara Olszewska

wtorek 8:00 - 9:00

Konsultacje są dobrowolne.

Na terenie szkoły uczniów obowiązuje zakrycie ust i nosa, a podczas konsultacji z nauczycielem zachowanie bezpiecznej odległości, tj. min. 1,5 do 2 metrów.

Możliwe są także indywidualne konsultacje zdalne, które należy wcześniej uzgodnić z danym nauczycielem.

Od 1 czerwca 2020 r. również uczniowie pozostałych klas będą mieli możliwość korzystania z konsultacji z nauczycielami wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Harmonogram dyżurów nauczycieli podam 29 maja b.r.

Pozdrawiam cieplutko wszyskie Dzieci, wszystkich Uczniów i Rodziców.

Beata Żujewska