PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

WITAJ WIOSNO!

wiosna

sko

Dnia 20 marca 2015 roku o godzinie 12:00 w naszej szkole w sali nr 7 uczniowie klas 0-VI wraz z nauczycielami przywitali pierwszy dzień wiosny. Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Magdalena Łączkowska zadawała wiosenne zagadki każdej klasie. Wszystkie dzieci z chęcią i łatwością odpowiadały na pytania łamigłówek. Tego dnia swój pokaz miały Panie Wiosny. Odbyła się również parada kapeluszy. Uczniowie śpiewali piosenki o tematyce wiosennej oraz wykonali parodie znanych utworów. Podczas przerwy uczennica klasy IV - Amelia Cupała wygłosiła monolog pt. „Ziółko” M. Terlikowskiej. Wiele emocji dostarczył wszystkim konkurs „Oszczędzam w SKO. Ortografia się opłaca!” . Po wyrównanej walce jury wyłoniło zwycięzców:

Kategoria I-III                                                    Kategoria IV-VI

I miejsce III klasa                                            I miejsce V klasa

II miejsce I klasa                                                 II miejsce VI klasa

III miejsce II klasa                                                III miejsce IV klasa

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały nagrody. To był radosny dzień. Mamy nadzieję, że wiosna będzie ciepła.

Fragment sprawozdania
Alicji Kurzątkowskiej uczennicy klasy VI