ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO2020/2021

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

rsz2

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie 1 września 2020 roku odbyła się inauguracja roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona przez ks. Michała Bekisza, następnie społeczność szkoły uczestniczyła w apelu. Pani dyrektor Beata Żujewska przywitała wszystkich zgromadzonych oraz przedstawiła zasady funkcjonowania szkoły w dobie pandemii. Obecny na uroczystości Wójt Gminy Kozłowo pan Marek Wolszczak przekazał uczniom opaski odblaskowe, które zwiększą widoczność dzieci na drodze. Podczas apelu została wręczona nagroda Darii Morawskiej uczennicy klasy IV-laureatce konkursu zorganizowanego przez KRUS w Nidzicy. Tego dnia uczniowie spotkali się z wychowawcami. Inauguracja roku szkolnego przebiegła w radosnej atmosferze i wzajemnej życzliwości.