BB

upom

W dniach 21 i 22 stycznia 2021 roku przedszkolaki przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków słowno - muzyczne niespodzianki.
W naszej szkole zabrakło w tym roku wizyty seniorów. Spotkanie nie było możliwe ze względu na obostrzenia sanitarne. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w małej części wnuczęta sprawiły radość najbliższym swoimi występami on-line.

BID

Młodym duchem Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków i uczniów składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pozwalającego na aktywne życie oraz realizację marzeń i pasji, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz wyjątkowego szczęścia, które mogą dać tylko wnuczęta. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, a jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy dotąd niespełnionych.