EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

European Day of Languages

edj

26 września w wielu krajach obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Celem tego przedsięwzięcia jest podkreślenie znaczenia języków obcych we współczesnym świecie i korzyści płynących z ich znajomości oraz propagowanie nauki języków. W tym roku, 24 września, do udziału w tym wydarzeniu przystąpiła również nasza szkoła. Uczniowie kl. IV-VIII podczas zajęć języka angielskiego, uczestniczyli w grach i zabawach językowych takich jak m.in. memo game, Hot Seat, czy też gra planszowa ‘Around the Year’. Zajęcia stanowiły dla naszych uczniów okazję do rozwijania na wesoło znajomości słownictwa oraz umiejętności komunikacyjnych.

Judyta Psiuk