PASOWANIE NA UCZNIA

Naukę czas zacząć…

Szkoła cichutko drzwi uchyliła,

dzieci do siebie zaprosiła.”

PAS 1

7 października 2022 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie zostały przyjęte zostały do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie na sztandar Szkoły oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Beatę Żujewską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.

Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Miłosz Nowak, Marcel Cycen, Oliwia Kotkowska, Marianna Deląg, Aleksander Mrozowski, Magdalena Najmuła, Antoni Tański, Oliwia Traczyk, Filip Jabłonowski.

Wszystkim pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów i radości podczas wykonywania obowiązków szkolnych.

M. Kawecka