SPORTOWA JESIEŃ

II Mikołajkowy Gminny Turniej Tenisa Stołowego
TENKOZ

9 grudnia w Kozłowie odbył się II Mikołajkowy Gminny Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z Gminy Kozłowo, co dało łącznie ponad 60 zawodników. Naszą szkołę reprezentowało 19 uczniów.
Turniej rozegrany został w trzech kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopców: kat. 2013 i młodsi, kat. 2010-2012 oraz kat. 2008-2009.
W kategorii dziewcząt 2008-2009, III miejsce zajęła Alicja Urban, natomiast w kategorii chłopców 2008-2009, II miejsce zajął Fabian Mątwicki, a III miejsce zajął Karol Wawrzyniak.
Duże brawa dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców!

Opiekun: Bartosz Grzela

II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

30 listopada w naszej szkole rozegraliśmy mecze finałowe Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Przez cały listopad, na lekcjach wychowania fizycznego oraz na zajęciach świetlicowych, uczestnicy turnieju rozgrywali między sobą mecze. Zawodnicy grali systemem do dwóch przegranych meczów. Rozgrywki były podzielone na kategorie dziewcząt oraz chłopców. Do turnieju zgłosiło się 8 dziewcząt oraz 13 chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Alicja Urban, uczennica klasy VIII, natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Fabian Mątwicki, uczeń klasy VIII.

tenis dziew

Kategoria dziewcząt:

1. Alicja Urban – kl. VIII
  2. Kaja Wicherek – kl. IV
  3. Martyna Rogozińska – kl. VIII

tenis chł

Kategoria chłopców:

1. Fabian Mątwicki – kl. VIII
  2. Karol Wawrzyniak – kl. VII
  3. Jakub Borowski – kl. VI

Gratulacje!

Większość uczestników 9 grudnia, będzie reprezentowała naszą szkołę w II Gminnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w Kozłowie. Trzymajcie za nas kciuki!

*****************************************************

III Turniej w Dwa Ognie Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

dwa ognie

29 listopada w Szkotowie odbył się III Turniej w Dwa Ognie Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. Do rozgrywek przystąpiły wszystkie szkoły z Gminy Kozłowo. Mecze były bardzo zacięte
i wyrównane, a przede wszystkim odbywały się zgodnie z duchem gry. W końcowej klasyfikacji dziewczęta zajęły 4 miejsce, natomiast chłopcy uzyskali 1 miejsce.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.     SP Szkotowo
  1. SP Kozłowo
  2. SP Rogóż
  3. SP ZABOROWO

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. SP ZABOROWO
  2. SP Rogóż
  3. SP Kozłowo
  4. SP Szkotowo

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Maria Cycen, Lena Nowosielska, Natalia Żaglewska, Ada Ludwińska, Nikola Łamejko, Karolina Fabisiak, Lena Granica, Klaudia Nowak

Drużynę chłopców reprezentowali: Gabriel Łamejko, Tobiasz Ładziński, Filip Jaworski, Jakub Borek, Łukasz Kołodziejski, Jakub Borowski, Błażej Nowosielski, Bartosz Urban