ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

Świąteczne kolędowanie

Boże Narodzenie to piękne święta, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolęd - to wszystko łączy i sprawia, że stajemy się lepsi, radośniejsi.

kolędowanie pismo

W Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie 21.12.2022 r. odbyło się wspólne kolędowanie i apel, podczas którego uczniowie opowiadali o tradycjach, zwyczajach i symbolach Świąt Bożego Narodzenia. Ksiądz Michał Bekisz przeczytał Ewangelię wg Św. Marka o Narodzenie Pana Jezusa, a zgromadzeni chętnie przyłączyli się do śpiewania pastorałek i kolęd. Pani Dyrektor Beata Żujewska wraz z panem Markiem Wolszczakiem Wójtem Gminy Kozłowo i przedstawicielami gminy złożyli życzenia całej społeczności szkolnej.

kolędowanie1

wspól. kolęd. właść