LEKCJE INACZEJ

Lekcje inaczej

W marcu uczniowie uczestniczyli w zajęciach w nieco innym wydaniu. ,,Żywa lekcja historii” przeprowadzona przez grupę rekonstrukcyjną i przedstawienie ,,W świecie mitów” to doskonałe sposoby przekazywania i utrwalania wiedzy, ponieważ łączyą przyjemne z pożytecznym.

kino w

ZLH

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

PLASTUŚ

15 marca 2023 r. przedszkolaki i uczniowie klas I-III wybrali się do Kina Wenus w Nidzicy na przedstawienie teatralne pt. „Plastusiowy pamiętnik” w wykonaniu aktorów z Teatru Narodowego we Wrocławiu. Spektakl był oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej książki autorstwa Marii Kownackiej. Tematem przedstawienia była przyjaźń, odpowiedzialność, odwaga oraz mądrość. Niezwykle barwne i zwariowane przygody małego plastelinowego ludka i jego przyjaciół zachwyciły nasze dzieci. Spektakl wzbogacała piękna scenografia i barwne kostiumy.