WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBRALIŚMY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

wybory

30 września 2015 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przed wyborami nastąpiła prezentacja kandydatów do SU poprzedzona trwającą 3 tygodnie kampanią wyborczą.

Lista Kandydatów:

1. Cupała Amelia
  2. Dudzińska Zuzanna
  3. Kwestarz Zuzanna
  4. Ładzińska Roksana
  5. Mydło Agnieszka
  6. Najmuła Maja
  7. Sztraube Jakub
  8. Szymańska Daria
  9. Sumicka Kinga
  10. Świerk Oliwia
  11. Wenta Łucja
  12. Żaglewska Dagmara

Każdy z kandydatów miała swój czas na wystąpienie. Śpiewano piosenki, prezentowano wierszyki oraz układy taekwondo. Widownia bardzo gorąco oklaskiwała każdego kandydata. Po prezentacjach nadszedł czas na wybory.

Społeczność szkolna otrzymała dwie karty do głosowania, jedną z listą nauczycieli – kandydatów na Opiekunów Samorządu Uczniowskiego, drugą – z listą uczniów - kandydatów do Rady Samorządu. Komisja Skrutacyjna policzyła głosy.

W nowej kadencji 2015/2016 skład Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

Opiekun samorządu Pani Magdalena Łączkowska nauczyciel języka angielskiego.

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą :

Przewodnicząca- Kinga Sumicka

Zastępca Przewodniczącego – Łucja Wenta

Skarbnik – Daria Szymańska

Sekcja Kulturalna: Amelia Cupała, Zuzanna Dudzińska, Jakub Sztraube

Sekcja Gospodarczo – Społeczna: Roksana Ładzińska, Maja Najmuła, Agnieszka Mydło

Tekst
p. Magdalena Łączkowska